Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Utisci i saveti studenata medicine

Ići dole 
+2
Mary
atena
6 posters
AutorPoruka
atena




Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.07.2010

Utisci i saveti studenata medicine Empty
PočaljiNaslov: Utisci i saveti studenata medicine   Utisci i saveti studenata medicine Icon_minitimeSub Jul 10 2010, 16:46

Da li neki student Medicinskog fakulteta može da, nama budućim studentima, prenese utiske dosadašnjeg studiranja?? Kakvi su uslovi rada? Da li je više zastupljena teorija ili praksa? Kakvi su profesori? Da li se neko kaje zbog izbora fakulteta?
Nazad na vrh Ići dole
Mary




Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2010

Utisci i saveti studenata medicine Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci i saveti studenata medicine   Utisci i saveti studenata medicine Icon_minitimeUto Sep 21 2010, 10:42

Teorija naravno. Profe su raznolike. Neki su dobre kao med, neki su teski.
Nije mnogo tesko, jedino je dosadno sto udaraju recke kad ne dodjes.

____________________________________________
Prodaja medicinkih mantila
Nazad na vrh Ići dole
sestrica




Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.06.2012

Utisci i saveti studenata medicine Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci i saveti studenata medicine   Utisci i saveti studenata medicine Icon_minitimePet Jun 15 2012, 14:55

Pozdrav svima,nova sam i nadam se da nisam promasila temu.Da li neko od vas zna da li mi koji sada upisujemo moramo licno da odnesemo dokumenta pri upisu ili moze neko drugi za nas da preda diplomu i izvod?To bi bilo zgodno za nas koji nismo iz Bg.Unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
Profiler9981




Broj poruka : 7
Datum upisa : 05.07.2012

Utisci i saveti studenata medicine Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci i saveti studenata medicine   Utisci i saveti studenata medicine Icon_minitimeČet Jul 05 2012, 12:53

@sestrica: malo je kasno da ti odgovorim, zar ne? Jesi li se upisala? Bilo bi super da upoznam sto vise buducih kolega pre nego sto krenemo na fax Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Donilora




Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.07.2012

Utisci i saveti studenata medicine Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci i saveti studenata medicine   Utisci i saveti studenata medicine Icon_minitimeSub Jul 14 2012, 19:47

@Profiler9981: cao, ja sam se upisala sad na prvom roku i kao sto kazes bilo bi lepo upoznati nekoga prije pocetka faxa, pa ako hoces javi mi se na privat Smile
Nazad na vrh Ići dole
alex93bgd




Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.07.2012

Utisci i saveti studenata medicine Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci i saveti studenata medicine   Utisci i saveti studenata medicine Icon_minitimeUto Jul 31 2012, 16:06

evo i ja sam postao brucoš ove godine! Nadam se da će starije kolege biti od pomoći, a i mi nekome ko zna Smile
Nazad na vrh Ići dole
Donilora




Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.07.2012

Utisci i saveti studenata medicine Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci i saveti studenata medicine   Utisci i saveti studenata medicine Icon_minitimeNed Avg 05 2012, 19:48

@alex93bgd
cao jel imas fejsbuk? ovaj forum je izgleda mrtav, a tamo nas ima vec 2-3 ako hoces da se malo upoznamo Smile
pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Utisci i saveti studenata medicine Empty
PočaljiNaslov: Re: Utisci i saveti studenata medicine   Utisci i saveti studenata medicine Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Utisci i saveti studenata medicine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» studij medicine u HR???
» pridruzujem se ljubiteljima medicine :)
» ZABAVA ZA STUDENTE MEDICINE -MEDIKUS- PRIDRUZI NAM SE!
» MEDIKUS - ZABAVA ZA STUDENTE MEDICINE - PRIDRUZI NAM SE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Razne korisne stvarčice :: Informacije od opsteg znacaja-
Skoči na: