Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta da radim?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ivanica




Broj poruka : 1
Godina : 32
Localisation : Pancevo
Datum upisa : 17.08.2010

Sta da radim? Empty
PočaljiNaslov: Sta da radim?   Sta da radim? Icon_minitimeUto Avg 17 2010, 14:07

Zdravo svima..
Htela bih da vas pitam, kao studente, da li bi mi savetovali da upisem medicinu..
Ja sam drustveno- jezicki smer u Pancevackoj gimnaziji, stoga mi hemija i biologija nisu jaca strana, iako mi nikad nije bilo tesko da ih ucim, vezbam, i brzo kapiram ta dva predmeta...
Meni je mama doktor, zapravo specijalista ginekologije i akuserstva, i ona mi savetuje da ne upisujem, jer su ljudi jako nepravedni, ali da se moze sve postici samo ako bas bas zagrejes stolicu..
Razz Tu nastaje problem, jer ja nemam bas stecene radne navike, za neki drugi fakultet bi to mozda bilo dovoljno, ali za medicinu bih morala da se potrudim debelo, i sa pripremama bih pocela sad od septembra..
Bas mi nije sve jedno, jer je to nesto sto zelim od kada znam za sebe, i to bez ikakvog pritiska ljudi sa strane, ali bojim se, jer nzm cega bih sve morala da se odreknem.. Razz
Unapred hvala na odgovoru..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/_ivanica_
Ilija




Broj poruka : 14
Godina : 33
Datum upisa : 29.07.2009

Sta da radim? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta da radim?   Sta da radim? Icon_minitimeUto Avg 24 2010, 02:56

Medicinu upisi samo ako to zaista volis, jer kad covek nesto voli, onda mu ne bude tesko ni da zavrsi to...
U sustini, bez obzira sto si drustveni smer u Gimnaziji, medicinu mozes da upises ako se lepo spremis... Smile
I sama kazes da ti je majka doktor, tako da ona moze najbolje da te posavetuje oko upisa i oko toga koliko ima ucenja i rada na medicini....Smile
PozZ...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1123520223
 
Sta da radim?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Razne korisne stvarčice :: Bicu lekar kad porastem-
Skoči na: