Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koje godine cete upisati fax??

Ići dole 
+8
dita
Fan18
Aleksandar
astral
Vladan
BernardBlack
bojana_88_ns
*Mica*
12 posters
AutorPoruka
*Mica*




Broj poruka : 8
Godina : 33
Datum upisa : 11.07.2007

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeSre Jul 11 2007, 23:35

Evo i ja da zapocnem jednu temu Smile
Dakle, koje godine planirate da upisete medicinu? Ja cu Boze zdravlje za otprilike dve godine da pocnem da se spremam za prijemni cyclops
P.S. smajliji su extra!
Nazad na vrh Ići dole
bojana_88_ns

bojana_88_ns


Broj poruka : 5
Godina : 35
Datum upisa : 28.01.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimePon Jan 28 2008, 01:29

Upisala prosle! Very Happy kalendarske...
Nazad na vrh Ići dole
BernardBlack




Broj poruka : 28
Datum upisa : 19.03.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimePet Mar 21 2008, 14:05

Nadam se 2010/11.
Nazad na vrh Ići dole
Vladan




Broj poruka : 9
Datum upisa : 12.03.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimePet Mar 21 2008, 21:54

2009 nadam se
Nazad na vrh Ići dole
BernardBlack




Broj poruka : 28
Datum upisa : 19.03.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimePet Mar 21 2008, 21:58

Jel istina da ce broj primljenih biti redukovan na 200 za budzet?

Statistika kaze da kada bi sada bili zatvoreni svi medicinski fakulteti u drzavi josh uvek bi bilo dovoljan broj lekara za 5 godina! pale Mad Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
astral




Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.03.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeUto Mar 25 2008, 20:02

Ja cu, nadam se ove godine.krenula sam na pripreme iz hemije i biosa na fax i moram da priznam da nisu sjajne Crying or Very sad Bios mi nije problem ali hemiju nemam u skoli vec dve god i dosta toga sam zaborvila.Zanima me kakve su sanse da polozim test iz hemije ako budem znala da uradim sve zadatke iz one zbirke od 1300 zadacica?oni otprilike daju slicne zadatke na prijemnom,zar ne?I da li se stigne da se uradi i bios i hem za 3 sata?
I vec razmisljam kad budem isla da gledam rezultate da povedem nekoga sa sobom da mi procita jer ja necu smeti sama sebe da nadjem na listi niti da proverim resenja prijemnog sa svojim zadacima Embarassed
Ajde odoh ja da se razonodim malo sa hemijom Cool
Nazad na vrh Ići dole
BernardBlack




Broj poruka : 28
Datum upisa : 19.03.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeUto Mar 25 2008, 20:38

Astral ne plashi se svi smo uz tebe. Arrow Like a Star @ heaven

Blago tebi, toliko ti zavidim shto cesh brzo na fax a ne morash kao ja da se smarash sa srednjom shkolom i gomilom nepotrebnih stvari No Sleep

Procicesh na prijemnom sto posto.A sad idi na bla bla i ostavi nam svoj horoskop.Ovom forumu treba malo noviteta! lol!

A ja sada idem da ucim study bom
Nazad na vrh Ići dole
astral




Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.03.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeSre Mar 26 2008, 19:07

E pa nemoj tako da gledas na srednju skolu,nisu to beskorisne informacije veruj mi! ja idem u gimnaziju,drustveni sam smer i nimalo ne zalim sto sam je upisala,mada ponekad smara ali tako je u svim skolama.Predmeti ustvari predstavljaju razlicite zivotne oblasti,red je da znas o svemu ponesto,da se obrazujes ako zelis da jednoga dana budes punopravni clan elitnog(u smislu obrazovanja)drustva.A ta skola kao i fakultet i celokupno obrazovanje moze ti pomoci da shvatis i da se sto bolje snadjes u velikoj zivotnoj skoli.Ustvari htedoh da kazem da sto vise toga znas to si bogatiji,savetujem tebi i svima da upijas znaje na svakom cosku,sad je najbolji period zivota za to.I ne ocajavaj,doci ce i fax vrlo brzo a onda.... Crying or Very sad
Hvala na podrsci,e a kad upisem i vidim kako je,pricacu vam na ovom istom mestu flower
Nazad na vrh Ići dole
BernardBlack




Broj poruka : 28
Datum upisa : 19.03.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeSre Mar 26 2008, 21:12

Drzim ti palceve sunny
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandar

Aleksandar


Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.06.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimePet Jun 13 2008, 03:08

Ja se nadam 2012, ako do tada završim filozofiju.
Nazad na vrh Ići dole
astral




Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.03.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimePon Jun 16 2008, 13:06

He,he kad zavrsis filozofiju Surprised wow,svaka cast na takvim ambicijama! Very Happy
ja daj boze da upisem samo ovaj fax ........za dve nedelje affraid
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandar

Aleksandar


Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.06.2008

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeČet Jun 19 2008, 13:49

I nadam se da će do tada, mada duboko sumnjam, ukinuti pravilo da se med upisuje samo sa određenim stručnim školama.
Nazad na vrh Ići dole
Fan18




Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.01.2009

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeSre Jan 07 2009, 15:00

Ove godine.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dita




Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.01.2009

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeČet Jan 08 2009, 19:51

*Mica* ::
Evo i ja da zapocnem jednu temu Smile
Dakle, koje godine planirate da upisete medicinu? Ja cu Boze zdravlje za otprilike dve godine da pocnem da se spremam za prijemni cyclops
P.S. smajliji su extra!
2009. Smile
Nazad na vrh Ići dole
tasha2609




Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.02.2009

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeNed Feb 01 2009, 03:07

2010. nadam se! Mislim, zavrsavam srednju ove, ali necu moci da se spremim za prijemni lepo, ako radim uporedo sa ovim gradivom iz srednje, tako da cu pauzirati jednu godinu. Rolling Eyes scratch
Nazad na vrh Ići dole
Ilija




Broj poruka : 14
Godina : 33
Datum upisa : 29.07.2009

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeSre Avg 12 2009, 03:31

Trebalo bi da upisem medicinu skolske 2010/2011:)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1123520223
MilicaDJ




Broj poruka : 7
Datum upisa : 20.09.2009

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimePon Sep 21 2009, 10:39

Ja se upisala ove. Cool
Nazad na vrh Ići dole
gaga666




Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.04.2010

Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitimeČet Apr 22 2010, 00:41

ja 2010 godine ( nadam se:p ) upisujem medicinski Smile ja sam bila u skriptarnici i pitala za zbirku pitanja iz biologije, i rekli su mi da ima neka skripta , shta wec, biologija i hemija zajedno, 1000 dinara.... s obzirom da ni sama nisam znala shta mi tachno treba, nisam se ni raspitala shta je to.. . jel to neshto kao informator, ili gradiwo za prijemni, ili.... ? msm da li je to korisno ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koje godine cete upisati fax?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje godine cete upisati fax??   Koje godine cete upisati fax?? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koje godine cete upisati fax??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» A koje su knjige??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Razne korisne stvarčice :: Bicu lekar kad porastem-
Skoči na: