Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Medicina.. nesto najlepse :)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
nekoooocasrbija




Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.02.2011

Medicina.. nesto najlepse :) Empty
PočaljiNaslov: Medicina.. nesto najlepse :)   Medicina.. nesto najlepse :) Icon_minitimePon Feb 07 2011, 20:29

Pre svega, pozdrav svima! Smile

Iz naslova teme mozete da vidite koliko volim medicinu! :)I planiram da je upisem.

...Ja sam tek prva godina Gimnazije u Cacku - drustveni smer.
Imam veliku dilemu: da li da se prebacim na prirodni!?
...Brine me to sto gubim hemiju u 2. i valjda biologiju u 4. godini. Iskreno, hemiju znas super, cak sam bio 2. na Republickom...ali 2 godine su dve godine.. Smile

Sta vi ``iskusniji`` mislite, ako na vreme ucim za prijemni, da li ce biti mnogo strasno. btw, znam da je jos rano za to... ali mi treba savet oko prebacivanja! Smile

A inace, drustvo mi je super sada i ne bih medju prirodnjake... a i matematika mi je problem... imam 2, profesori su katastrofa. Kao da studiram matematiku. Very Happy
Naravno, i biologiju mnogo volim.

A volim i da pomazem ljudima. Trenutno sam u ekipi Prve pomoci... Smile

...Pa na osnovu ovoga, recite vase misljenje... da se prebacim ili ne?...

*A imam jos jedno pitanje....*
Kada imate vezbe, znam da koristite kadavere(vec kako se zovu) koji su pripremljeni u formalinu... gledao sam slike, videe, predavanja.... nije mi toliko gadno.... a verovali ili ne, mrzim miris formalina Very Happy

Zanima me, koliko su godina stari ti lesevi, jel jezivo????

I jos jedno pitanje, za kraj: Radite li nekad na ``svezim`` lesevima?
Nije da se gadim, gledao sam autopsiju, ali ipak uzivo je drugacije...
Znam kakav je miris, jer sam video mrtvog coveka koji je u fazi raspadanja(sa sve crvima, musicama...), da li vas bar toga postede....? Dobro, ne radite sa raspadnutim telima, ali sigurno ne mirise lepo kada se otvori les Y rezom...
nesvarena hrana, fekalije...Sad Ili kranijalni pregled, vec kako se naziva, tek to....

Da li je to zaista tako strasno, i btw u kojoj godini se pocinje sa tim?



Pozdrav svim studentima medicine i onima koji planiraju da je upisu. Jeste stvarno nesto najplemenitije cime se covek moze baviti!



Nazad na vrh Ići dole
Marija_The_Freak_=)




Broj poruka : 6
Datum upisa : 23.08.2010

Medicina.. nesto najlepse :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Medicina.. nesto najlepse :)   Medicina.. nesto najlepse :) Icon_minitimeNed Feb 13 2011, 21:09

U sustini,nije toliko bitno koja si srednja skola,jer ako ti vec sad znas sta ces posle da upises,uzmi pa radi sam i biologiju i hemiju,a sta ti nije jasno pitaj profesore...Npr.ja sam srednja medicinska,farmaceutski smer i imam druga koji je prirodno-matematicki,meni matematika isto traje 4 god.i prof.je Hitlerka,tako bih bez problema mogla da upisem posle ovoga matematicki (samo da hocu Cool )a njemu je opustencija...Sto se tice biologije i tu je kod mene bolje,kao i hemija(mada nije ni cudo posto imam dosta vrsta),a drugarica koja je drustveni smer razbija prirodne nauke i posle ce nesto od toga da upise...Poenta je da treba samo redovno da radis i da znas sta hoces Cool Mislim,zasto da se patis s matematikom kad ti ne treba ni m od matisa,jos i da upadnes u neko snj drustvo =P
PozZ...
Nazad na vrh Ići dole
nekoooocasrbija




Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.02.2011

Medicina.. nesto najlepse :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Medicina.. nesto najlepse :)   Medicina.. nesto najlepse :) Icon_minitimeNed Maj 29 2011, 17:32

hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Medicina.. nesto najlepse :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Medicina.. nesto najlepse :)   Medicina.. nesto najlepse :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Medicina.. nesto najlepse :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NMS medicina!
» Ciklus ALTERNATIVNA MEDICINA (3)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Razne korisne stvarčice :: Bicu lekar kad porastem-
Skoči na: