Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Online ucenje histologije

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeČet Avg 16 2007, 17:42

Evo i ja da "uskocim" u ovu interesantnu diskusiju Cool sa jednim pitanjcem (a bice ih jos Twisted Evil ):
da li neko zna kada je prijava za ono online ucenje iz histologije i kako se prijavljujemo? Posto sam izgubila onaj papiric, koji su nam dali na upisu Mad
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimePet Avg 17 2007, 00:52

Hey, Nina, imaš vremena do 1. septembra! Rekoše da primaju 48 polaznika a dali su svima nama koji smo se upisali po papirić! Recimo, da polovina nas iz nekih razloga ne može da koristi komp, šta misliš, koje su nam žanse da upadnemo? (ni ja se još nisam prijavila i ne znam šta čekam!)Tako da, imaš još malo vremena...
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimePet Avg 17 2007, 14:03

Koje su nam sanse? Idea Pa, dok ne probamo, ne mozemo da znamo... Hajde da probamo, pa sta bude Rolling Eyes Da, verovatno ne mogu bas svi da koriste komp...Bar da se nadam Twisted Evil Ali ja uopste ne znam kako da se prijavim (sta treba da posaljem, na koju adresu i tako to), jer sam izgubila onaj papir...E, u tome je fora! Hajde, molim te, napisi mi njihov e-mail i sta tacno treba da posaljem, da se ne ispalim, kao sto imam obicaj Laughing Hvala ti unapred!
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimePet Avg 17 2007, 17:52

Iskucaš prijavu u kojoj treba da navedeš osnovne podatke o sebi kao i razloge za prijavljivanje na on line konkurs. Onda to pošalješ na milosb@reticulum.org. A za dodatne inf. posetiš moodle.med.bg.ac.yu (to je sajt projekta Reticulum ili sajt Medicinskog fakulteta (tako oni kažu...)
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimePet Avg 17 2007, 19:14

Hvala ti puno, jelenche! sunny Valjda ce da nas prime...
Btw, kako se ti prezivas (mislim na pocetno slovo)? Mozda budemo ista grupa Smile . Ja sam na R. (Radovanovic). Pitanje vazi i za ostale brucose na forumu Question
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeSub Avg 18 2007, 21:18

Pa, koleginice draga, bićemo u istoj grupi (valjda) jer se i ja prezivam na R! Ovo je dobro. Našla sam koleginicu iz grupe i pre nego što sam odslušala prvo predavanje! Very Happy Nego, prijavila bih se ja ali je problem što ne znam još uvek da li ću imati komp sa sobom... Crying or Very sad A znam da bi mi mnogo pomoglo kad bih se prijavila (hoću reći, ako bi me primili). Tako da ja čekam 31. avg.

p.s. nema se zahvaljuješ. Ovaj forum pršti od informacija, a šta će tek biti u oktobru...
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeNed Avg 19 2007, 12:45

Extra! Bas mi je drago sto smo ista grupa... bounce
A za online ucenje cu izgleda i ja da cekam 31.08.2007. u 23:59h... Laughing Jer ni ja ne znam da li cu poneti komp sa sobom kad krenem u BG. Dobro si me podsetila...
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeNed Avg 19 2007, 16:10

Meni se ne sviđa to što su nekako baš naglasili da treba da imamo mogućnost pristupanja internetu 24 h na dan. Zar ne mogu da koristim neki drugi komp i to u vreme kada meni odgovara? Malčice nisu fer. On line nastava je stvarno dobra stvar a oni koji nemaju mogućnosti mogu da se slikaju... Mad Ali, mora da postoji bar neka selekcija, zar ne...

p.s. i meni je drago što smo ista grupa...tako ćemo zajedno da bolujemo od studiranja Wink
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimePon Avg 20 2007, 12:02

Da, stvarno nisu fer...Znaci da treba da imam laptop, koji cu nositi svuda sa sobom, kako bih bila dostupna 24h Evil or Very Mad Ma, mozda nije bas tako kao sto pise...
Nazad na vrh Ići dole
Bambus

Bambus


Broj poruka : 9
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 22.08.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeČet Avg 23 2007, 04:20

Ne verujem da se to što su rekli da je potreban pristup internetu 24h odnosi na to da svuda treba da idemo sa laptopom i telefonskim/koaksilnim kablom za internet u svako doba Smile Cenim da ce se ta predavanja zakazivati u neko vreme, a tvoje je da imaš računar koji ti je 24h dostupan u smislu da ti odgovara bilo koje vreme za ta predavanja.... valjda Very Happy ... vidim da jedna od vas dve reče da je zagubila onaj papir.... evo slika... ako se baš potrudite može da se pročita Smile

http://public.fotki.com/bambus/bla/onlajn.html
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srednjoskolci.org.yu
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeČet Avg 23 2007, 20:32

Hvala ti puno, Bambus! Very Happy
Uspela sam da procitam, lepo se vidi... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeČet Avg 30 2007, 21:49

Ja poslala prijavu...Videcemo sta ce da bude Rolling Eyes Ali nisam nesto imala inspiraciju Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 19:17

Gde ste, ljudi? Nema vas nesto... Rolling Eyes Je l' se prijavio jos neko od vas? Kada cemo da znamo da li smo primljeni na kurs? Juce je bio poslednji dan za prijavu.
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeČet Sep 13 2007, 09:12

ja sam se prijavio isto. na tom kursu je jedna moja ortakinja, tj. radi u okviru tog kursa, sada upisuje trecu godinu. kaze da je stvarno super da mozes da pitas stvari koje ti nisu jasne, dobijas testove, razne zadatke, oslobodjen si odlaska na seminare...e sad ni meni nisu odgovorili ali rekla mi je da ce odgovoriti tek kad pocne skolska godina
Nazad na vrh Ići dole
daisy_duck

daisy_duck


Broj poruka : 4
Godina : 33
Datum upisa : 27.03.2009

Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitimeUto Sep 01 2009, 15:43

Kako to da nama na upisu ove godine niko nije delio te papirice za online ucenje histologije? Jel mozemo da se prijavimo na to i u oktobru kad krenemo na fax? What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Online ucenje histologije Empty
PočaljiNaslov: Re: Online ucenje histologije   Online ucenje histologije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Online ucenje histologije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Prva godina :: Ostale informacije-
Skoči na: