Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pocetak skolske godine za brucose

Ići dole 
+14
Zeg18
Steph
amyy112
osoba xx
Medicinar
Pingu
Nickel
Bambus
Admin
jelenche!
Nina
Warrior Of Ice
guitarrr_babe
Girl_From_Ipanema
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Girl_From_Ipanema




Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Avg 23 2007, 20:54

confused confused ja sam mali izgubljeni brucos....da li se zna kog dana treba prvi put da se pojavimo na fuxu? kada sve krece?
Nazad na vrh Ići dole
guitarrr_babe

guitarrr_babe


Broj poruka : 43
Datum upisa : 11.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Avg 23 2007, 22:26

Uglavnom je prvog ponedeljka u oktobru. Ove godine, ponedeljak pada... ček da vidim... imaš sreće, prvog oktobra. U naznačeno vreme, a ja mislim da je obično oko 9, 9:30, u amfiteatru patologije je zbor svih brucoša, dekan drži govor i tako to. Onda počinje jocolor fun fun fun for everyone! Mislim da su istog dana predavanja. Inače, do tog trenutka, imaš malo više od mesec dana. Nou frkejšn!!! Sve će oni da okače na net!
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Avg 24 2007, 15:55

prosle godine su okacili fazon nedelju dana pre pocetak faksa tako da ima vremena Wink
Nazad na vrh Ići dole
Girl_From_Ipanema




Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Avg 24 2007, 19:44

ljudi, hvala vam mnogo, sada ste me umirili, stalno sam u 3pu kako necu saznati na vreme, a i neku drugari me pale da ce se krenuti ranije ove godine, tipa sredinom septembra, a ja sam na moru do 17og....svakog dana proveravam na sajtu, da mi slucajno nesto ne promakne affraid
thanks again!
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Avg 24 2007, 19:53

ma nemoj da se brines nece ti nista promaci. oni sve okace fazon dva dana pre nego sto treba nesto da se desi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 11:51

izasao je raspored ucenika i spisak ucenika
http://www.med.bg.ac.yu/?init=news&nid=1785&sid=9999

meni pogresili prezime tako da sam se zesce nanervirao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 16:22

Dobro...Tebi su "samo" pogresili prezime, a mene i jos 12-oro ljudi stavili skroz na kraj spiska i jos nas "ofarbali" u crveno, k'o da smo ugrozena vrsta Evil or Very Mad Sta li im to znaci, da mi je da znam...Sad se nerviram k'o niko... Mad Uzgred, u kojoj ste grupi vi ostali, posto sam ja B4?
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 16:34

ja sam isto u toj crvenoj grupi.
ja sam ovaj sto pise Ivan Zaletalo umesto Zaletel kako se ustvari prezivam
Ta crvena grupa znaci da smo primljeni na online histologiju. To sma pitao usput kad sam zvao danas da se raspitam oko prezimena, tako da nemoj brines nista Wink
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 16:43

E, super! Hvala ti puno Laughing ... Znaci i ti si u istoj grupi. Pa, lepo... Ja sam Kristina Radovanovic (br. 60. u grupi)
Znaci primljeni smo na e-learning cheers , da ne brinem i za to. Nego, bas se malo ljudi prijavilo, prosle god. je bilo 60-ak, cini mi se. Nema veze...

@jelenche, je l' si i ti u "crvenoj grupi"?
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 16:46

dodji na chat Smile
ma glupo mi sad zbog prezimena. ne bih voleo da me ceo fakutlet vode pod tim prezimenom Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 19:16

Citat :
dodji na chat

Ne znam kako! Embarassed Embarassed Embarassed

Citat :
ma glupo mi sad zbog prezimena. ne bih voleo da me ceo fakutlet vode pod tim prezimenom

Ma nema to veze- u indexu ti pise pravo prezime!
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 19:36

Pa, ortaci moji (zvaćemo se CRVENDAĆI) i ja sam sa vama!!!!!!!! I ja sam u toj B4 grupi, valjda 62. Rabijac Jelena! Baš mi lepo što se bar malo znamo i pre nego što smo odslušali prvo predavanje.

@Nina: jel se to isplatilo što smo čekale poslednji dan za prijavljivanje?
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 19:39

i Bambus, tj. Ljubomir Trkulja je sa nama u grupi Wink On se prijavio 11. Smile a ja sam se prijavio sedmog Wink
@Nina - imas gore u chatboxu pishe pristupi Wink
e jos samo da vidimo raspored za OKP
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 23:08

Super! Vec 4 "crvendaca" cherry
Bas lepo sto se "znamo", koliko-toliko Wink

@jelenche, izgleda se isplatilo prijavljivanje u "5 do 12" Twisted Evil ... Ali kasnije je konkurs produzen do 11-og. Verovatno je bilo malo interesovanje...

@Warrior Of Ice, hvala ti! Sad znam (tek sad...sramota Embarassed )
Ne znam kada ce da izadje za OKP (imamo cetvrtkom u 7,30h - sto je rano, rano je Sleep )
Je l' mi to nemamo nastavu petkom?
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Sep 21 2007, 00:19

nema nastave vala Smile
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Sep 21 2007, 00:20

Da! JUHUUUU! Petkom smo slobodni!!! Ali zato...jel ste videli utorak?! Ko još želi da napusti faks u 19 i kol'ko već?
A za ustajanje...jeste da smo navikli da spavamo duže, al' seti se kako nam je bilo u srednjoj...meni bar su časovi počinjali u 7:10
Nazad na vrh Ići dole
Girl_From_Ipanema




Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: jos jedan crvendac :)))))   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Sep 21 2007, 10:59

drugari, i ja sam crvena, evo da vam se predstavim - Minja Jovanovic Smile Drago mi je! Znaci, mi smo primljeni na on-line ucenje histologije? A ja sam se takodje prepala...B4 rules!!! Da se skupimo svi i odemu u nedelju na kafu cisto da se upoznamo zvanicno pre odlaska na fax Smile?
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Sep 21 2007, 12:46

@jelenche! Da, utorak je katastrofa... Znaci, dok se posle dovucem do stana, ja vec nisam ni za sta, a kamoli za ucenje No

@Minja, drago mi je sto si sa nama u grupi! Laughing Dobar ti je predlog za nedelju!
Nazad na vrh Ići dole
Girl_From_Ipanema




Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Sep 21 2007, 14:26

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy onda bismo mogli da se dogovorimo za tu nedelju, recimo neko popodne, da zakazemo sastanak kod konja Smile ko je za, neka se izjasni, ko ima neki bolji predlog, neka jasno i glasno vikne Smile
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Sep 21 2007, 14:34

moze, nije frka Wink
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Sep 21 2007, 14:54

Skolska godina pocinje 16.10.2007. Danas sam video u dekanatu. S obzirom da po obicaju sve saznam poslednji, ne bi me cudilo da to vec svi znate Smile
Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
https://medicinaribg.forumotion.com
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimePet Sep 21 2007, 16:34

I ja bih došla ali još uvek ne znam ništa jer zbog ovog seljakanja ne znam gde ću biti za pola sata a kamoli u nedelju, tako da ću ja da vam se javim naknadno. Bez obzira na sve, sviđa mi se ideja da se nađemo, i gledaću da nađem vremena.
I kako to da počinje 16.? Stvarno?
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeSub Sep 22 2007, 12:21

ma pogresio si ti to nesto za 16.

Obaveštavamo Vas da će se uvodni čas Dekana Medicinskog fakulteta sa
studentima prve godine studija, školske 2007/08 godine,
održati u ponedeljak, 1.10.2007 godine u 8,00 časova uamfiteatru
Patološkog instituta.

Posle uvodnog časa studenti nastavljaju pohađanje nastave
po rasporedu koji je objavljen.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeSub Sep 22 2007, 19:30

Da, u pravu si. Brucosi uvek krenu malo ranije sa nastavom, to sam zaboravio, a za ove matore nastava pocinje 16. Smile
Pozzz
Nazad na vrh Ići dole
https://medicinaribg.forumotion.com
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitimeNed Sep 23 2007, 11:45

siris dezinformacije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pocetak skolske godine za brucose Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pocetak skolske godine za brucose
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» VODIC ZA BRUCOSE
» Koje godine cete upisati fax??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Prva godina :: Ostale informacije-
Skoči na: