Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Reticulum 09

Ići dole 
AutorPoruka
melanocit




Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.08.2008

Reticulum 09 Empty
PočaljiNaslov: Reticulum 09   Reticulum 09 Icon_minitimePet Avg 15 2008, 17:03

U toku je upis na online kurseve histologije sa embriologijom i humane genetike. Više informacija možete dobiti na adresi http://moodle.med.bg.ac.yu/. Krajnji rok za prijave je 10. septembar 2008. !

Reticulum 09 Retic1bj0


Neki od vas su verovatno čuli o ovome od starijih kolega, a za one koji nisu, reći ćemo da je u pitanju online forum gde se odvija diskusija o svemu što ste želeli da pitate, a niste imali koga, 24/7, sa bilo koje lokacije gde postoji pristup internetu. Naša je bila jedan kafić u centru sa wireless-om Smile Ali da ne bismo reklamirali ni njega ni nas, pročitajte utiske vaših kolega :

Histologiju sam radila redovno tokom cele godine naravno zbog ovog kursa, nekad manje nekad više. Svoje znanje smatrala sam prosečnim,ispit sam spremala tačno deset dana i mislila sam da ništa neću odraditi kako treba...dobila sam 10

I da, meni je ovo na Retikulumu mnogo značilo, ako ništa, kad ne možeš da se setiš šta ide u okviru lekcije, potegni online konzilijum i one bolesti, pa na osnovu njih zaključuj. I da, mnogo znače i oni poeni...

Sto se tice e-learning nastave mogu Vam reci da su mi razni testovi,forumi(na kojima nisam bas bila aktivna (priznajem), zaista pomogli, tako da mi ucenje genetike nije predstavljalo nikakav problem,naprotiv!

Što se tiče čitave e-learning avanture, iskreno - jedno od najzanimljivijih iskustava u toku mog dosadašnjeg školovanja!

Ako vam se ne sviđa kako je nešto napisano u knjigama - napišite svoju verziju koristeći WIKI i Google Scholar opciju za pretraživanje publikacija. Nalozi ostaju trajno aktivni, pa se kasnije vratite da to povežete sa fiziologijom, patologijom ili internom. Ako vam je nešto hitno - tu su online konsultacije. A kada vam sve živo dosadi, idemo u SKC, KST ili na klizanje Smile

Čekamo vas!

Vaš Reticulum team
Nazad na vrh Ići dole
 
Reticulum 09
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Prva godina :: Ostale informacije-
Skoči na: