Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 jedno pitanjce, molim odgovor

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
atena




Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.07.2010

jedno pitanjce, molim odgovor Empty
PočaljiNaslov: jedno pitanjce, molim odgovor   jedno pitanjce, molim odgovor Icon_minitimeSub Jul 10 2010, 15:11

Učim Gimnaziju društveno-jezičkog smera, dakle nemam hemiju u 3. i 4. godini, a u 4. nemam ni biologiju. Interesuje me da li je neko upisao Medicinski fakultet, a da je bio u sličnoj situaciji. Ja bih zaista želela da upišem ovaj fakultet, ali ne znam da li sam u prevelikom zaostatku u odnosu na matematičke smerove i koliko je vremena potrebno za spremanje prijemnog ispita?
Unapred zahvalna Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ilija




Broj poruka : 14
Godina : 33
Datum upisa : 29.07.2009

jedno pitanjce, molim odgovor Empty
PočaljiNaslov: Re: jedno pitanjce, molim odgovor   jedno pitanjce, molim odgovor Icon_minitimeČet Jul 22 2010, 01:56

Nije nikakav problem da upises medicinu, cak iako zavrsavas drustveno-jezicki smer gimnazije. Najvaznije ti je da se dobro spremis za prijemni ispit, najbolje ti je da se spremas privatno kod nekog profesora (pricam iz licnog iskustva)...Ja sam zavrsio prirodni smer gimnazije, al bez dobre pripreme ne bi uspeo da upisem medicinu....
Tako da samo napred...Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1123520223
marabg




Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.07.2010

jedno pitanjce, molim odgovor Empty
PočaljiNaslov: Re: jedno pitanjce, molim odgovor   jedno pitanjce, molim odgovor Icon_minitimeNed Jul 25 2010, 15:11

Ja sam isla na opsti smer i srecno upisala. Ne brini.
Sto se tice privatnih casova, to zavisi od osobe do osobe, meni nisu trebali.
________________________
Medicinske uniforme
Nazad na vrh Ići dole
atena




Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.07.2010

jedno pitanjce, molim odgovor Empty
PočaljiNaslov: Re: jedno pitanjce, molim odgovor   jedno pitanjce, molim odgovor Icon_minitimeSre Sep 01 2010, 03:14

Hvala puno, nadam se da ću uspeti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Smina




Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.07.2012

jedno pitanjce, molim odgovor Empty
PočaljiNaslov: Re: jedno pitanjce, molim odgovor   jedno pitanjce, molim odgovor Icon_minitimePet Jul 13 2012, 16:05

Da li neko zna,da li se mogu prebaciti posle prve godine biohemije na medicinski fakultet?hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Masha

Masha


Broj poruka : 1
Localisation : Beograd
Datum upisa : 28.12.2013

jedno pitanjce, molim odgovor Empty
PočaljiNaslov: Studije i posao    jedno pitanjce, molim odgovor Icon_minitimeSub Dec 28 2013, 20:50

Zdravo svima, i ja bih imala jedno pitanjce Smile

Trenutno radim vec par godina kao medicinska sestra, a jaaaaaako bih zelela da upisem medicinski fakultet. Interesuje me da li je raditi i studirati medicinu? Da li neko od vas ima takvih iskustava?

Unapred hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





jedno pitanjce, molim odgovor Empty
PočaljiNaslov: Re: jedno pitanjce, molim odgovor   jedno pitanjce, molim odgovor Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
jedno pitanjce, molim odgovor
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jedno pitanjce, molim odgovor
» Kako do specijalizacije
» molim za savet

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Razne korisne stvarčice :: Bicu lekar kad porastem-
Skoči na: