Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?

Ići dole 
+3
Doktorica Nata
paradizo
dinah
7 posters
AutorPoruka
dinah




Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.11.2007

Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Empty
PočaljiNaslov: Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?   Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Icon_minitimeNed Nov 25 2007, 21:33

Da li neko mozda zna kako da nabavim staru zbirku sa 1200 zadataka za prijemni iz hemije? Na svim forumima se spominje da novija ima samo 300 zadataka i da nije dovoljna.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
paradizo




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.01.2009

Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?   Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Icon_minitimePon Jan 12 2009, 22:25

Ja mislim da se ta zbirka vise ne izdaje. Ako neko zna da li se izdaje ta zbirka sa 1200 ili eventualno ako je dopunjena neka napise! Ja kuci imam jednu iz 1998. To je tzv. III preradjeno izdanje, u fazi raspada je jer je prosla kroz mnoge ruke, fotokopija inace, tako da... retko se gde moze naci....
Nazad na vrh Ići dole
Doktorica Nata

Doktorica Nata


Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.02.2009

Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?   Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Icon_minitimeNed Feb 15 2009, 19:10

nije toliki problem naci je...nema je vise da se kupi ali se fotokopije muvaju svuda,ja sam je pronasla...ako bas nista ne uradis,javi se meni...
Nazad na vrh Ići dole
hirurg




Broj poruka : 17
Datum upisa : 18.08.2009

Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?   Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Icon_minitimeČet Avg 27 2009, 13:22

Ljudi, ja sam iz CG i 2010/11 idem u Srbiju da studiram medicinu i sve sam udzbenike nabavio ali nema sanse da nabavim tu zbirku od 1200 zadataka, a svi kazu da je neophodna tj. da je lakse nju preci nego zbirke zve sve 4 godine gimnazije pm smjera...!? Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
paradizo




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.01.2009

Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?   Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Icon_minitimeSub Avg 29 2009, 20:03

Ma kakve bre zbirka za školu, ne treba ti, izvezbaj ovu od 1200 zadataka i ima neka nova koja je 95% slicna njoj, kupuje se na faxu, ako ne nadjes staeu kupi nju, ali obe proradi, cisto ono! Svuda se muva, lako ces je naci...
Nazad na vrh Ići dole
dita




Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.01.2009

Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?   Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Icon_minitimeNed Sep 13 2009, 00:19

E znaš šta onda kupi ovu novu rozu i iz nje vezbaj znam brdo ljudi koi su iz nje vežbali i prošli prijemni samo nemoj da paničiš prijemni je lak.
Nazad na vrh Ići dole
misterxbu2




Broj poruka : 3
Datum upisa : 06.01.2011

Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?   Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Icon_minitimePet Jan 07 2011, 00:55

izVinjavam se , da li neko zna. kako se zove uopste ta stara zbirka iz hemije od 1200 zadataka ? ko su autori i izdanje ? :Smile) hitno je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
malamo




Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.09.2011

Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?   Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Icon_minitimePon Okt 03 2011, 23:16

Doktorice Nato, kako mogu stupiti sa tobom u kontakt da nabavim tu zbirku?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?   Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako do stare zbirke iz hemije za prijemni?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» u potrazi za profesorom hemije
» Kako do specijalizacije
» Kako nastaviti studije???
» Kako ste saznali za ovaj forum?
» Informator 2009.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Razne korisne stvarčice :: Bicu lekar kad porastem-
Skoči na: