Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako nastaviti studije???

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Maya




Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.11.2008

Kako nastaviti studije??? Empty
PočaljiNaslov: Kako nastaviti studije???   Kako nastaviti studije??? Icon_minitimeNed Nov 09 2008, 22:48

Molila bih Vas da mi date jednu informaciju, ili makar da me uputite kome bih mogla da se obratim po ovom pitanju.
Naime, moj slucaj je sledeci:
Ja sam fakultet upisala davne ’97 godine. Odslusala sam sa prekidima 4 godine. A zatim sam u potpunosti bila odsutna.
U medjuvremenu sam se selila, udala, dobila bebu, decaka koji sada ima 2 godine.
Zelela bih da znam da li postoji nacin i kakva je procedura mog nastavka skolovanja. Dokumenta su mi jos uvek na fakultetu. Da li ima neki nacin da se mi povratnici doskolujemo?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.07.2007

Kako nastaviti studije??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako nastaviti studije???   Kako nastaviti studije??? Icon_minitimeSub Nov 15 2008, 01:02

Ma moze! Imam koleginicu na grupi koja ima dvoje dece, ako moze ona sa dvoje, mozes i ti sa jednim Smile. Obrati se u studentsku sluzbu na prvom spratu dekanata, oni ce ti dati sve informacije u vezi nastavljanja studija.
Pozz!
Nazad na vrh Ići dole
https://medicinaribg.forumotion.com
 
Kako nastaviti studije???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» jedno pitanjce, molim odgovor
» Rad i studije istovremeno
» Kako do specijalizacije
» Kako ste saznali za ovaj forum?
» Informator 2009.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Razne korisne stvarčice :: Bicu lekar kad porastem-
Skoči na: