Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hitno dajte savete oko upisa

Ići dole 
+10
fdjhzszj
sandra 90
verititis
MEDICINARRRRRR
!#ja&*
astral
Vladan
Admin
BernardBlack
manjama
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
dita




Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.01.2009

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 13 2009, 17:03

Moje izdanje je 2008 i ima samo a grupa od predhodnih godina.Koliko sam ja razumela na prijemnom samo zamene redosled pitanja r ne i sama pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
fdjhzszj




Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.09.2008

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimePet Feb 06 2009, 18:38

Ovako stoje stvari: idem sad na te pripreme na faksu. Medjutim, iako su svim prethodnim generacijama davali gradivo koje se predje na pripremama (mislim na gradivo za prijemni koje je predavac "skratio" na par desetina strana i koristi ga na casovima priprema) tj dozvoljavali da kopiraju materijal na svoj fles sa racunara , nasoj su iznenada odlucili da zavrnu slavinu - kaze asistent da su mu zabranili da to ove godine daje polaznicima. A pripreme za skoro 100e skuplje nego proslih godina.
Pa zato molim bilo koga ko je upisivao prethodnih godina ako moze da mi posalje (pp ili email) ili javi da se nadjemo da uzmem taj materijal na cd-u ili flopiju ili kako hocete.

Nemojte me shvatiti pogresno, nikako ne zelim da pomislite da hocu da dobijem sve "na tacni" (jer smo i mi platili pripreme a za vise novca dobijamo manju uslugu) i da se nimalo ne pomucim, jednostavno, puno bi nam znacilo da i to imamo (pogotovo zato sto nam predavac na casovima bukvalno samo procita to sto je skratio). Zaista je hitno. Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Doktorica Nata

Doktorica Nata


Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.02.2009

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 15 2009, 19:13

konkurs i informator su prosle godine izasli polovinom februara...najbolje bi bilo da se iscimas do faxa,popnes se na drugi sprat u studentsku sluzbu ili dole u skriptarnicu i raspitas se...
Nazad na vrh Ići dole
fdjhzszj




Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.09.2008

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimePon Feb 16 2009, 17:15

Koliko skriptarnica med faks ima i gde se nalaze?
Nazad na vrh Ići dole
Doktorica Nata

Doktorica Nata


Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.02.2009

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 18 2009, 00:52

Ima dve ali samo u glavnoj zgradi(dekanatu),mozes da se raspitas...Dekanat je u ulici Dr.Subotica skroz na kraju,sa desne strane, iduci od hrama...
mogu i ja da svratim da pitam,ovih dana,svakako moram do dekanata pa cu ti napisat ako hoces...
Nazad na vrh Ići dole
paradizo




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.01.2009

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 18 2009, 01:51

Nato, hajde raspitaj se da li se zna nesto o ovogodisnjem prijemnom, cuo sam da se negde suska da ce biti 15 dana ranije nego obicno, tj 15.6.2009. zbog univerzijade... Kada ce izaci konkurs za upis na I godinu studija? bounce
Nazad na vrh Ići dole
fdjhzszj




Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.09.2008

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 19 2009, 17:34

Doktorica Nata ::
Ima dve ali samo u glavnoj zgradi(dekanatu),mozes da se raspitas...Dekanat je u ulici Dr.Subotica skroz na kraju,sa desne strane, iduci od hrama...
mogu i ja da svratim da pitam,ovih dana,svakako moram do dekanata pa cu ti napisat ako hoces...

Apsolutno, svaka pomoc je dobrodosla.
Nazad na vrh Ići dole
Doktorica Nata

Doktorica Nata


Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.02.2009

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 21 2009, 15:54

paradizo nema problema,javljam ti u toku sledece nedelje sves to budem saznala...
Nazad na vrh Ići dole
Doktorica Nata

Doktorica Nata


Broj poruka : 10
Datum upisa : 14.02.2009

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 21 2009, 15:55

fdjhzszj pitacu pa ti javljam....pozzic
Nazad na vrh Ići dole
paradizo




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.01.2009

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 21 2009, 18:59

Doktorica Nata ::
paradizo nema problema,javljam ti u toku sledece nedelje sves to budem saznala...

hvala... Smile
Nazad na vrh Ići dole
fdjhzszj




Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.09.2008

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 05 2009, 18:58

ok, jedna skriptarnica je na pocetku Dr Subotica, a gde je druga? U dekanatu? Gde mogu uzeti Hemiju za 1.godinu fakulteta?
Nazad na vrh Ići dole
BoOoCcA




Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.03.2009

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimePet Mar 13 2009, 18:31

Ijoj ljudi, recite mi molim vas, sta je potrebno za prijemni iz hemije?? Koja literatura, koje zbirke..? Gde je moguce to nabaviti? Inace, ne upisujem ove godine fax, ali se nadam da cu ga upisati na vreme.. U gimnaziji sam, drustveni smer..
Hvala unapred!! Smile
PozZ Smile
Nazad na vrh Ići dole
fdjhzszj




Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.09.2008

Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 12 2009, 20:41

Doktorica Nata ::
fdjhzszj pitacu pa ti javljam....pozzic

Nato...?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Hitno dajte savete oko upisa   Hitno dajte savete oko upisa - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hitno dajte savete oko upisa
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Fiziologija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Razne korisne stvarčice :: Bicu lekar kad porastem-
Skoči na: