Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Rad i studije istovremeno

Ići dole 
AutorPoruka
Mary14




Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.08.2011

Rad i studije istovremeno Empty
PočaljiNaslov: Rad i studije istovremeno   Rad i studije istovremeno Icon_minitimeUto Avg 23 2011, 08:40

Dragi moji sadasnji i buduci doktori cheers

imam nesto da vas pitam. Ja sam sada medicinska sestra ,a posto zelim da upisem medicinu i da istovremeno radim, interesuje me sta kazete, da li je to vremenski izvodljivo i kako.
Koliko sam se raspitivala, neki su mi rekli jako tesko, neki kao iz topa da je moguce. Sve se moze kad se hoce. I ja se nadam da je tako. E sad, sta vi kazete. Ako nije zasto nije, ako jeste zasto i kako jeste. Procitala sam negde da predavanja i vezbe pocinju uglavnom oko 8h i zavrse se prilicno rano oko 13h. Da li je to tacno? Onda bi bilo logicno da bi mi najvise odgovaralo da radim u domu zdravlja uvek popodne. Kakav je inace odnos profesora prema studentima u radnom odnosu, da li tolerisu izostajanja zbog posla, eventualna kasnjenja itd. Ako bih radila po smenama u bolnici, jedan od cetiri dana bih preko dana bila zauzeta na poslu, ostala tri dana slobodna tj mogla bih na faks. Da li bi tako nesto bilo prihvatljivo za profesore?

Ajd vozdra za sada, nemojte da me razocarate vasim odgovorima jeste culi!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mary14




Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.08.2011

Rad i studije istovremeno Empty
PočaljiNaslov: Re: Rad i studije istovremeno   Rad i studije istovremeno Icon_minitimeSre Avg 24 2011, 19:11

dobro.. još sam se malo informisala i odnos ljudi koji kažu da su moguće istovremene studije i posao naspram onih koji tvrde suprotno je oko 1:9.

Zato me prvenstveno interesuje, 1. koliko odprilike košta godina studiranja kad se saberu sve knjige i ostali troškovi NA FAXU, za drugo verujem da znam i sama, i 2. da li prilikom obnove godine student ima bilo kakve obaveze da redovno dolazi na fax, tj da li bih mogla tada, tih godinu dana naravno uz polaganje ispita da radim kao seka pa da prištedim neke parice za nastavak studija.

Ajd još neki fin doktor ili doktorka (ili su na putu da to postanu) da ovo pročitaju pa da me obaveste, bila bih zahvalna... ako ovde neko gleda...

poz
Nazad na vrh Ići dole
 
Rad i studije istovremeno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» jedno pitanjce, molim odgovor
» Kako nastaviti studije???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Razne korisne stvarčice :: Bicu lekar kad porastem-
Skoči na: