Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pocetak skolske godine za brucose

Ići dole 
+14
Zeg18
Steph
amyy112
osoba xx
Medicinar
Pingu
Nickel
Bambus
Admin
jelenche!
Nina
Warrior Of Ice
guitarrr_babe
Girl_From_Ipanema
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 23 2007, 23:01

Evo kajem se, necu vise nikad Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://medicinaribg.forumotion.com
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeNed Sep 23 2007, 23:53

dobro. oprosteno ti je. sledeci put cu te banovati lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimePon Sep 24 2007, 00:11

Nemoj molim te više tako da me plašiš! Uzgred, Admine, ti si sad 3. godina, zar ne? Čestitam!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimePon Sep 24 2007, 00:18

Hvala, hvala, trudimo se Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://medicinaribg.forumotion.com
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimePon Sep 24 2007, 00:18

Nego, 'ajde da vas čujem sve: ove moje, mlade, šta očekujete od faksa uopšte i od prvog dana, a ove starije - šta ste očekivali a šta dobili?

sve to u čast poslednje nedelje najdužeg raspusta koji ćemo doživeti (valjda). Znam da je ovo zvučalo malo teatralno ali oprostićete mi... Cool
Nazad na vrh Ići dole
Bambus

Bambus


Broj poruka : 9
Godina : 36
Localisation : Beograd
Datum upisa : 22.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimePon Sep 24 2007, 02:22

mh... nešto sumnjam da ce nam petak biti slobodan.... a gde su u ovom rasporedu izborni predmeti? ... mislim, malo je čudno da A4 i B3 ima petkom OKP1, a mi da nemamo ništa...

utorak je bla... treba se raspitati kod starijih generacija da li je ta med. i društvo stvarno toliko bitna, i da li to može da se eskivira s' vremena na vreme Smile)

@Warrior
Šta se toliko cimaš oko prezimena, promeniće ti to kad dođeš na fakultet i "fino" ih zamoliš Smile)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srednjoskolci.org.yu
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimePon Sep 24 2007, 16:40

jelenche! ::
Nego, 'ajde da vas čujem sve: ove moje, mlade, šta očekujete od faksa uopšte i od prvog dana, a ove starije - šta ste očekivali a šta dobili?

sve to u čast poslednje nedelje najdužeg raspusta koji ćemo doživeti (valjda). Znam da je ovo zvučalo malo teatralno ali oprostićete mi... Cool
Sta ocekujem? Pa, sad... Iskreno, uvek ispadnem veci optimista nego sto bi trebalo, al' sta da radim kad sam takva sunny ... Znam samo da me ceka dooosta ucenja, i spremna sam na odricanje. Ali s obzirom da cu studirati ono sto najvise volim, to uopste ne bi trebalo da bude problem. Ocekujem da mi to bude zaista "najlepsi period u zivotu", kao sto kazu oni koji su sve to preziveli... Nadam se da hoce... Very Happy

@Bambus, ovima sto imaju OKP petkom, casovi obicno pocinju kasnije ostalim danima, dok nama npr. pocinju u 8h.
A za med. i dr. ne znam da li je toliko bitno... Rado bih eskivirala i "ustedela" ta 3 sata, ali mislim da su nama predavanja obavezna affraid . Tako sam nesto cula...
Nazad na vrh Ići dole
Girl_From_Ipanema




Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimePon Sep 24 2007, 21:22

ocekujem da konacno pocnem da slusam ono sto me interesuje, da konacno pocnem da ucim ono sto me interesuje,da konacno budem okruzena ljudima slicnih interesovanja (makar samo iz struke), da izgubim dosta kontakata i drustveni zivot, ali da posle sest godina postanem doktor...to bi bilo ukratko to!

btw, za sada izgleda da cemo se samo nas troje naci kod konja Smile i to je nesto Smile neki ne poznaju ni jednu osobu iz svoje buduce grupe
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimePon Sep 24 2007, 22:44

ja ocekujem dobru klopu u menzi Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 25 2007, 14:41

zar nas nema petoro?

a ja očekujem (između ostalog) da se otarasim starog i počnem nov život. Ovo će biti kao da je došla zlatna ribica da ti ispuni jednu želju; pruži ti nov život i kaže: evo, uzmi, možeš da budeš kakav god hoćeš i šta god hoćeš. Možeš da počneš iz početka samo što si sad kao malo mudriji...
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 25 2007, 18:52

da zar nas nema petoro? kad ste se vi inache to dogovorili da znam kako da se organizujem
Nazad na vrh Ići dole
Girl_From_Ipanema




Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 26 2007, 12:13

ima nas petoro, ali mozda se meni cini ili je samo nas troje potvrdilo da ce doci? ako nas dodje petoro, tim bolje Smile)) kod konja, samo nismo ugovorili vreme...so, kada vama odgovara??? I love you
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 26 2007, 16:29

Ja cu doci u BG u nedelju prepodne,. Znaci, dok se raspakujem, sredim i tako to Razz , trebace mi malo vremena, tako da bi mi najvise odgovaralo tako popodne (oko 4, 5, 6h affraid ). Ali, hajde, neka svako kaze kada mu otprilike odgovara, pa da utanacimo vreme onako kako svima odgovara! Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 26 2007, 17:14

ja da vam javim drugarice da nam je izasao OKP i da smo na ortopediji i traumatologiji na Banjici Smile Bice zanimljivo pogotovu ono ustajanje u pola sest Smile
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 26 2007, 20:14

ja ko Nina.

fala, fala... Pola šest? Biće nama veselo... pale
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 26 2007, 23:23

Neko je nesto pitao u vezi medicine u drustva... To je tako jadan predmet. Dodjes na fax i oni ti kazu da imas predmet koji se zove: "Medicina i drustvo". Sto je najcrnje, to nije jedan od onih predmeta koji imaju neko glupo ime, a ispadnu zanimljivi, to ti je predmet na kom se zaista govori o medicini i drustvu... I ja sam imao to... Sta god da je... Danas se samo secam da se zvalo: "Medicina i drustvo". Ah da, sastojalo se iz tri dela (sociologija, medicinska etika i jos nesto). Smaranje, nebitan predmet...
Pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://medicinaribg.forumotion.com
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 27 2007, 13:04

da poznat mi je taj predmet Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 27 2007, 15:54

Warrior Of Ice ::
ja da vam javim drugarice da nam je izasao OKP i da smo na ortopediji i traumatologiji na Banjici Smile Bice zanimljivo pogotovu ono ustajanje u pola sest Smile
Gde si nasao spisak? Ja sam nasla samo onaj od prosle godine... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 27 2007, 17:33

evo nešto

Studenti I godine koji su konkurisali za smeštaj u studentskom domu i podneli zahtev za izradu Studentske kartice, svoje kartice mogu podići:

- od 24.09.2007. do 05.10.2007.godine (od 08-15h) – na blagajni SD „Karaburma“, a posle navedenog termina u Računskom centru (zgrada Direkcije, ul. Svetozara Markovića 56)

NAPOMENA: Navedeni termini važe i za studente I godine Pravnog i Medicinskog fakulteta, koji su konkurisali za smeštaj u studentskom domu i koji su podneli zahtev za izradu Studentske kartice na svojim fakultetima, bez obzira na poziciju na rang listi. Svi ostali studenti navedena dva fakulteta svoje kartice podižu na svojim fakultetima.
Nazad na vrh Ići dole
Nina




Broj poruka : 30
Datum upisa : 10.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 27 2007, 18:07

To znaci da mi koji nismo u domu preuzimamo kartice na faxu Question
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 27 2007, 19:52

tako sam razumela
Nazad na vrh Ići dole
Girl_From_Ipanema




Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 27 2007, 20:46

hmmm....ortopedija i traumatologija...njam-njam....prvo pa musko Smile traumatologija Smile Smile Smile veselim se tome Smile radosti gadosti! btw, ono oko 4-5-6 h je i meni ok!
Nazad na vrh Ići dole
Girl_From_Ipanema




Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 27 2007, 20:50

kako li je tek delu grupe a2 koji je na urgentnom-hirurgija! tu je najbolja zabava! hocu ja tamo Cool
Nazad na vrh Ići dole
Nickel




Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.09.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimePet Sep 28 2007, 17:54

Gde ste pronasli raspored za OKP1?
Nazad na vrh Ići dole
Warrior Of Ice

Warrior Of Ice


Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.08.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitimePet Sep 28 2007, 20:08

Nickel ::
Gde ste pronasli raspored za OKP1?

http://www.med.bg.ac.yu/?init=news&nid=1803&sid=5
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pocetak skolske godine za brucose
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» VODIC ZA BRUCOSE
» Koje godine cete upisati fax??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Prva godina :: Ostale informacije-
Skoči na: