Forum studenata medicine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum studenata medicine

Informacije u vezi studija
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pocetak skolske godine za brucose

Ići dole 
+14
Zeg18
Steph
amyy112
osoba xx
Medicinar
Pingu
Nickel
Bambus
Admin
jelenche!
Nina
Warrior Of Ice
guitarrr_babe
Girl_From_Ipanema
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
osoba xx




Broj poruka : 9
Datum upisa : 14.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 31 2007, 17:55

nauci dobro iz praktikuma i vezbi ono sto ste presli,knjigu ako stignes prelistaj,trebalo bi da bude ok za prolaz,a za to ti ne treba puno vremena.......bar je tako bilo u mojoj generaciji.Bolje ostavi anatomiju 7 dana i spremi lepo genetiku,jer su popravni kolokvijumi sve tezi.A za histologiju samo opusteno.....repetitorijum+pitanja iz jarca.....
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeSre Okt 31 2007, 19:39

Ok. Ali, da li se iz onog praktikuma stvarno može nešto naučiti? Tu ima toliko malo (nije da mi to smeta) ali, šta ako budemo imali pitanje iz replikacija i onih okazaki čuda? Inače, ne znam iz kojih ste vi knjiga učili, jer su nas napalili na početku da će izaći nova knjiga iz genetike u novembru, a kad smo saznali da od toga naravno nema ništa, bilo je vrlo veselo...Niko nema pojma odakle da uči.
Nazad na vrh Ići dole
osoba xx




Broj poruka : 9
Datum upisa : 14.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 01 2007, 20:29

mi smo mogli....koliko se ja secam bilo je mozda jedno pitanje iz kjige(ona stara knjga,mislim da se zove biologija sa humanom genetikom)a ostalo praktikum i zadaci sa vezbi.A ucenje za ispit ista ta knjiga,mada znam da su delili i neke skripte na predavanjima,ne znam da l jos to rade....E sad,nama je vecina profesora posle polozenog prakticnog sabrala ocene sa kolokvijuma i ponudili su nam ocene na osnovu toga,pa ko nije zeleo vecu ocenu nije ni odgovarao usmeno....u principu na genetici ti problem mogu npraviti samo kolokvijumi,ako njih sredis na vreme bice to ok
Nazad na vrh Ići dole
jelenche!




Broj poruka : 44
Datum upisa : 12.07.2007

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 21 2007, 02:29

Ok, znam da malo kasnim, ali u svakom slučaju, mnogo ti hvala na savetu. Evo, baš sutra (joj, ne, pa to je već danas) pale je kolokvijum iz genetike. Kako ću da prođem, nemam pojma. Ali pošto imam malo problema sa samopouzdanjem, reći ću da idem da položim to čudo, i uradiću sve najbolje što budem mogla. Malo me hvata panika... Prošla sam taj praktikum već 100X ali ima nekih vežbi u onoj svesci za praktične radove koji nisu baš naivni...ma mogu ja to!!! Poželite mi sreću...
Nazad na vrh Ići dole
amyy112




Broj poruka : 2
Datum upisa : 04.09.2009

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimePet Sep 04 2009, 00:21

Nema nijedan novi brucos? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Steph

Steph


Broj poruka : 12
Godina : 33
Datum upisa : 05.09.2009

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 05 2009, 16:18

Evo ja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
amyy112




Broj poruka : 2
Datum upisa : 04.09.2009

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimePet Sep 11 2009, 01:38

O, hvala Bogu... mislila sam da je ovaj forum mrrtav Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Steph

Steph


Broj poruka : 12
Godina : 33
Datum upisa : 05.09.2009

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeSub Sep 12 2009, 13:11

nije daleko od istine Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zeg18




Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.09.2009

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 13 2009, 15:14

Evo i ja.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
MilicaDJ




Broj poruka : 7
Datum upisa : 20.09.2009

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeNed Sep 20 2009, 13:14

Evo i ja sam burcos... Very Happy Pocetak godine je 28og... Vidimo se.
Nazad na vrh Ići dole
Mikelo




Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.09.2009

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 22 2009, 02:45

ima li neki brucos da bi da menja grupu b3 za b1?
Nazad na vrh Ići dole
Steph

Steph


Broj poruka : 12
Godina : 33
Datum upisa : 05.09.2009

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 22 2009, 17:22

Ne verujem da je menjanje grupe tako jednostavno... Smile
Šta je, ne sviđa ti se raspored??? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mikelo




Broj poruka : 3
Datum upisa : 22.09.2009

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeUto Sep 22 2009, 17:36

Steph ::
Ne verujem da je menjanje grupe tako jednostavno... Smile
Šta je, ne sviđa ti se raspored??? Very Happy

pa mislim da bih se snasao, ako ima voljnih za zamenu Smile
problem mi je utorak, posto mi se neke obaveze preklapaju...
Nazad na vrh Ići dole
Profiler9981




Broj poruka : 7
Datum upisa : 05.07.2012

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 05 2012, 12:37

forum, ziv li je? Smile
Nazad na vrh Ići dole
alex93bgd




Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.07.2012

Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 31 2012, 16:10

Evo malo da oživim forum, da li će nam trebati uniforme na početku prve godine, gde se kupuju i da li je upitanju samo mantil? hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocetak skolske godine za brucose   Pocetak skolske godine za brucose - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pocetak skolske godine za brucose
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» VODIC ZA BRUCOSE
» Koje godine cete upisati fax??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum studenata medicine :: Prva godina :: Ostale informacije-
Skoči na: